Zareklamuj się z klasą

Od wielu lat zajmujemy się przygotowywaniem wysokiej klasy materiałów reklamowo-promocyjnych. Tworzymy całościowe identyfikacje wizualne firm, ulotki, reklamy na samochody, litery przestrzenne, różnego rodzaju druk wielkoformatowy i wiele więcej...Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością. Stosujemy tylko sprawdzone materiały. Do produkcji tablic czy bannerów reklamowych wykorzystywanych na zewnątrz budynków używamy materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Zawsze dopasowujemy nasze produkty do specyfiki miejsc, w których będą eksponowane. Zamawiając w DecoArt, możesz mieć więc pewność, że otrzymasz dokładnie to, co potrzebujesz.

Wizytówki, teczki i papier firmowy

Każdy wie, jak ważne w biznesie jest pierwsze wrażenie. Często to właśnie wizytówka, teczka czy papier firmowy decydują o tym, jak firma zostanie zapamiętana. W biznesowych kontaktach szczegóły mają bowiem kluczowe znaczenie.


W DecoART przygotujemy dla Ciebie projekt wizytówek, teczki oraz papieru firmowego, a także wydrukujemy je w każdej ilości.

Ulotki

Ulotki to podstawowa forma dotarcia do klienta. Aby ich dystrybucja odniosła skutek muszą być jednak dobrze zaprojektowane. Przygotujemy dla Ciebie ulotki, które skutecznie przyciągną uwagę Twoich potencjalnych klientów. U nas możesz zamówić ulotki w dowolnym formacie i ilości.

Plakaty

Plakaty to najbardziej powszechna forma reklamy stosowana w sklepach, centrach handlowych oraz na słupach ogloszeniowych. Zajmujemy się projektowaniem, jak i drukiem plakatów w róznych formatach.

Tablice reklamowe i szyldy

Tablice reklamowe bardzo często stanowią swoisty "wabik" na klienta. Dlatego dobrze przygotowana tablica reklamowa musi wyróżniać się z tłumu innych, których nie brakuje przecież na naszych ulicach.


Tablice reklamowe przygotowujemy z ocynkowanej blachy, tworzywa PCV lub innego materiału wskazanego przez klienta. Co ważne podkreślenia, druk na szyldach wykonujemy na folii odpornej na warunki atmosferyczne.

Banery reklamowe

Bannery reklamowe są jedną z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Stanowią doskonałą formę promocji w warunkach, w których wymagana jest elastyczność materiału i szybki montaż. Bannery stosowane są zarówno do ekspozycji zewnętrznej, jak również wewnętrznej. W DecoART oferujemy bannery drukowane z wykorzystaniem zdjęć oraz wyklejane specjalnie do tego przystosowaną folią tzw. bannerową.

Reklama świetlna

Reklama świetlna to jeden z najbardziej efektownych sposobów na przyciągnięcie uwagi klienta. Co istotne, spełnia swoją rolę przez 24 godziny na dobę. Można ją zastosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.


W DecoART przygotujemy reklame świetlną dostosowaną do Twoich preferencji i potrzeb.

Witryny sklepowe

Teraz Twoja witryna sklepowa może zabłysnąć nowym blaskiem, przyciągając klienta dowolnym przekazem reklamowym. Wszystko dzięki zastosowaniu specjalnego rodzaju folii typu "one way vision". Wykorzystanie tego rozwiazania powoduje, że osoby przebywajace wewnątrz lokalu nie mają ograniczonej widoczności, a sama folia jedynie w niewielkim stopniu zmniejsza ilość swiatła wpadającego do pomieszczenia. Proponujemy również folie "Gloss Decor", która znajduje zastosowanie miedzy innymi w punktach kosmetycznych, solariach, salonach fryzjerskich czy restauracjach. "Gloss Decor" pozwala uzyskać niepowtarzalne wrażenie sterylności i intymności pomieszczenia.

Reklama na podjazdach

Reklama umieszczona na pojazdach jest jedna z najskuteczniejszych form prezentacji firmy. Wystarczy pomyslec, ile osób zobaczy ja podczas jednej tylko wyprawy do centrum dowolnego miasta.


W DecoART przygotujemy projekt zgodny z Twoimi sugestiami. Zajmiemy sie takze finalnym umieszczeniem reklamy na samochodzie.

Litery przestrzenne

Proponujemy litery przestrzenne wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne styroduru, który umożliwia wycięcie loga oraz liter, cyfr, jak i bardziej złożonych i skomplikowanych kształtów.


Wielkimi zaletami naszych liter przestrzennych są: atrakcyjna cena oraz łatwość montażu.

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są skutecznym sposobem na przeprowadzenie prezentacji czy promocji.


Najbardziej popularne systemy wystawiennicze to rollupy, ścianki popup i l-banery. Do tej grupy należą również tzw. "potykacze" - przeznaczone do efektownej prezentacji firmy. Wszystkie systemy wystawiennicze można stosoważ zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Fotografia reklamowa

Druk cyfrowy i wielkoformatowy

Grawerowanie oraz wycinanie laserowe