DecoART - Twoje studio reklamy

Na wielu firmowych stronach internetowych można znaleźć podobne do siebie teksty „o nas”. My nie powielamy utartych schematów. Dlatego nie będziemy używać oklepanych, ogólnych stwierdzeń typu „jesteśmy profesjonalistami” czy „nasza firma jest niezawodna”. Tak może napisać o sobie każdy, niezależnie od autentycznych dokonań. W DecoArt zawsze bazujemy na konkretach.

Rzut oka w przyszłość

Dwie dekady istnienia na rynku reklamy nauczyły nas, że: ten kto stoi w miejscu, przegrywa. Stwierdzenie to nie odnosi się jedynie do naszej firmy, ale także do naszych klientów. Reklama ciągle się rozwija. Obecnie nie wystarczą już tylko billboardy czy ulotki, aby przyciągnąć do swojej oferty. Nasi klienci coraz częściej sięgają więc po nowe rozwiązania. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, stale rozwijamy nasz park maszyn i stosowane technologie oraz proponujemy nowatorskie sposoby reklamy.Zdajemy sobie też doskonale spraw z dynamicznego rozwoju Internetu jako kanału przekazu marketingowego. Dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o kompleksowe tworzenie stron internetowych. Dzięki temu możemy przygotować pełen pakiet narzędzi do reklamowania produktów i firm.Serdecznie zachęcamy do kontaktu.
Dołącz do grona ludzi, którzy nam zaufali!

    Oto kilka faktów:
  • DecoArt powołaliśmy do życia w 1992 roku.
  • W ciągu blisko 20 lat wykonaliśmy tysiące projektów dla setki klientów.
  • Nasi nowi klienci bardzo często zamieniają się w stałych biznesowych partnerów.
  • Fundament DecoArt stanowi bardzo dobrze przeszkolona kadra, która może się pochwalić się udokumentowanym wykształceniem.
  • Bogaty park maszynowy pozwala nam terminowo wykonywać zlecenia o różnym stopniu trudności.
  • Z naszych usług korzystają takie marki jak: Forch, Peugeot czy Wójcik.
  • Jesteśmy firmą z Bielska-Białej, bardzo dobrze znaną na lokalnym rynku. Nasze produkty można jednak zobaczyć w całej Polsce.
logo decoart